ספר אבי ההוראה - תולדות חייו של הרב וואזנר זצוק"ל

למה בחרנו להציג דווקא את הספר הזה?

מדובר בספר ביוגרפי של אחת מדמויות הענק שעמדו לעם היהודי בתחום ההלכה, אשר דעתו נחשבה למקובלת בכל תפוצות ישראל ללא עוררין. זהו ספר חובק עולם בהיקפו, בהתעניינותו ובמשוב האדיר שהתקבל ממנו.
 

מה היו האתגרים בהפקה של הספר?

ראשית, האתגרים עדיין בעיצומם, שכן זהו רק חלקה הראשון של היצירה. האתגר העיקרי היה להרכיב את כל פיסות ההיסטוריה של חיי הרב, ומכיוון ומדובר על יותר ממאה שנות חיים שהחלו באוסטריה עוד בטרם פרצה מלחמת העולם הראשונה, המשימה היתה מורכבת ודרשה מאמצים רבים שכללו עבודה ארכיונית לא פשוטה. בנוסף, היה צורך להתאים את המוצר לעידן הנוכחי, ובהתחשב בדמות הרוחנית והנשגבה נשואת הספר כמו גם בתקופה ההיסטורית בה הוא נפתח, נדרשנו להרבה יצירתיות מחשבתית כדי לגשר על הפערים.
 

איך הקהל קיבל את הספר?

כאמור, דמותו של הרב וואזנר המתוארת בספר, היתה נערצת על כל שכבות הציבור בארץ ובעולם, שלא לדבר על אלפי התלמידים שהעמיד, המפוזרים גם הם בכל קצוות תבל, כך שהביקוש העצום לספר היה כמובן מאליו. המהדורות הנוספות שהודפסו בתוך זמן קצר מאז הופעתו, רק חידדו את איכותו של המוצר. יחד עם זאת, התגובות הרבות שהתקבלו ועדיין מתקבלות, שמות דגש רב על העריכה הטכנית ועל רמת המקצועיות שהספר מהדהד, למן העימוד המושלם ועד הכריכה הנוגעת היישר אל הלב. 

דברו אתנו על הספר שלכם

המידע הכי עדכני על הוצאת ספרים לאור

סגירת תפריט